AN Riepas LASSA
Falken Goodyear Michelin Bridgeston Lassa tyres Antares Marshall
Ziņas - Faušteins, Eglītis un Zalcmanis ātrākie 2. posmā!!!!!:

  Faušteins, Eglītis un Zalcmanis ātrākie 2. posmā!!!!! Bookmark and Share
9. janvārī Upesciemā norisinājās ” Garkalnes autotrases un AN Riepas ziemas kausa 2010″ 2. posms autosprintā. Šis pasākums pulcēja 33 dalībniekus trīs klasēs. Priekšpiedziņas (FWD) un klasikas (RWD) klases pārstāvēja pa 12 sportistiem katrā no klasēm, bet pilnpiedziņas (4WD) cienītāji bija 9.

FWD klasē pirmajā trijniekā pamanījās iebraukt Mārtiņš Vaivods ar VW Golf, kuram šis bija pirmais pjedestāls Garkalnes autotrasē. Mārtiņš divu braucienu summā par precīzi vienu sekundi apsteidza ceturtās vietas ieguvēju Gintu Greifu – Getliņu, iegūstot trešo vietu. Otro vietu šajā klasē izcīnīja pieredzējušais autotreka veterāns Guntis Rupeiks, kas sacensībās startēja ar pirmās paaudzes VW Golf automobili, bet nepārspēts jau otro posmu pēc kārtas palika Almants Faušteins ar VAZ-2108, kurš Gunti pārspēja par 1,47 sekundēm. Jāpiebilst, ka trešās vietas ieguvēju Almants apsteidz par veselām 34,97 sekundēm.

Auto klasikā jeb RWD klasē trešo vietu ieguva Jānis Lācis ar Ford Sierra, uz otrā pjedestāla pakāpiena kāpa Artis Lieljuris, kas sacensībās startēja ar lienētu VAZ-2103 automašīnu. Veikmīgākais šajā klasē bija pirmā posma neveiksminieks Ernests Eglītis, kas ar savu VAZ-2107 apsteidza Arti par 13,37 sekundēm.

Pilnpiedziņas klasē tā pat kā abās viena tilta piedziņas klasē bija plānoti 12 dalībnieki, tomēr Murjāņu Audi, ar kuru bija plānojuši piedalīties trīs sportisti, nebija pat spējīgs nobraukt no treilera un, neiemēģinādams Garkalnes ledaino trasi, devās mājup. Līdz ar to deviņu sportistu konkurencē trešo vietu izcīnīja Ivo Rumba ar Audi 80. Otrajā vietā ierindojās Raimonds Dūcis ar jaunāka gadagājuma Audi 80, apsteidzot Ivo par 4,32 sekundēm. Un pirmais pakāpiens tika Robertam Zalcmanim ar Audi Coupe, kurš arī bija šo sacensību ātrākais sportists, uzrādot par nieka 0,97 sekundēm labāku laiku nekā Dūcis.

Nākošais nu jau 3. posms ir plānots 23. janvārī!!!!!


(c) http://garkalnesautotrase.wordpress.com

  Admin   2010-01-11 14:40:07
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:

Jūsu ziņa:

Drošības kods:
Drošības kods
Ievadiet kodu:Ziņas - Faušteins, Eglītis un Zalcmanis ātrākie 2. posmā!!!!! - Uz augšu