AN Riepas LASSA
Falken Goodyear Michelin Bridgeston Lassa tyres Antares Marshall
Ziņas - 1. posmā uzvaras izcīna Faušteins, Lācis un Šāblis!!!!!:

  1. posmā uzvaras izcīna Faušteins, Lācis un Šāblis!!!!! Bookmark and Share
Šodien, 20. decembrī, tika aizvadīts pirmais posms ziemas autosprintā „Garkalnes autotrases un AN riepas ziemas kauss 2010”. Neskatoties uz bargo salu, šis pasākums pulcēja 28 dalībniekus trīs dažādās klasēs (FWD, RWD un 4WD).

Kā jau ierasts, pirmie uz starta stājās priekšējās piedziņas jeb FWD klases dalībnieki, kuri pavisam šodien bija 12, no kuriem pirmajā braucienā labāko laiku uzrādīja 2009. gada vasaras sezonas čempions Jānis Biezais ar Audi 80, taču turpmākajos braucienos viņam neizdevās nosargāt līderpozīciju. Vēl vairāk – J.Biezais palika vien 4. vietā. Otrajā braucienā labāko laiku uzrādīja Jurģis Rietums ar Mazda 626, trešais brauciens negaidīti labs padevās Aivaram Liepiņam ar Mitsubishi Colt, bet ceturtajā braucienā absolūti labāko laiku starp šīsdienas FWD klases dalībniekiem uzrādīja Almants Faušteins ar VAZ 2108 automobili. Līdz ar to uz goda pjedestāla trešā pakāpiena šodien kāpa Aivars Liepiņš par 4,15 sekundēm atpaliekot no otrās vietas ieguvēja Jurģa Rietuma. Bet par uzvarētāju šajā posmā kļuva Almants Faušteins, kurš, neskatoties uz to, ka šajā trasē brauca pirmo reizi, bija ātrāks par savu tuvāko sekotāju Jurģi un trīs labāko braucienu summā apsteidza viņu par 1,26 sekundēm.

RWD klasē pirmajā braucienā zem trīs minūtēm iebrauca vien Pēteris Lācis ar BMW 318, otrajā braucienā Pēteris bija noskaņojies nosargāt savu līdera laiku, ko viņš arī izdarīja par nepilnu sekundi apsteidzot Ernestu Eglīti ar VAZ 2107. Arī trešajā braucienā Pēteris palika nepārspēts, bet šoreiz jau viņu saķert centās Juris Bardjukovs ar VAZ 2106. Ceturtajā braucienā pilno lozi izvilka Juris Legzdiņš ar Ford Sierra, uzrādot labāko laiku starp šīsdienas klasiskās piedziņas piekritējiem. Saskaitot trīs labāko braucienu laikus, trešo vietu ieguva Juris Bardjukovs, otro vietu, pateicoties ceturtajā braucienā uzrādītajam izcilajam laikam, izcīnīja Juris Legzdiņš. Un kā jau dienas vidū varēja noprast, tad pirmo vietu bez īpaši lielas cīņas ieguva Pēteris Lācis apsteidzot Juri par nepilnām 11 sekundēm.

Pilnpiedziņas klasē pirmajos divos braucienos labākos laikus uzrādīja Ivars Sproģis ar Audi Coupe, savukārt trešajā braucienā ātrākais bija Jānis Kristiņš ar Audi 80. Taču ceturtajā braucienā ļoti veiksmīgs izrādījās Sandis Šāblis ar Audi 80. Un tieši šie trīs sportisti bija tie, kas sadalīja vietas uz pjedestāla. Kā trešais uz tā kāpa Ivars Sproģis, otro pakāpienu ieņēma Jānis Kristiņš, bet uzvaras laurus plūca Sandis Šāblis. Šajā klasē uzvarētājs Sandis otrās vietas ieguvēju apsteidza tikai par nieka 0,13 sekundēm!!!!!

Visu braucienu laiki un rezultāti ir redzami sadaļā – rezultāti!!!!!


Avots http://garkalnesautotrase.com

  Admin   2010-01-06 11:37:29
IngusVeiss 11. augusts, 2011 Man jau arī lkaeis ka lielāks haļavščiks par pašu Vilnēvu nav pēc titula izcīnīšanas viņš pierādīja ka nebija to pelnījis! Kimi tad pirms titula izcīnīšanas vairākkārt bija vicečempions Lai nu kurš runātu
  Dora   2012-09-18 09:02:48   Uz augšu
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:

Jūsu ziņa:

Drošības kods:
Drošības kods
Ievadiet kodu:Ziņas - 1. posmā uzvaras izcīna Faušteins, Lācis un Šāblis!!!!! - Uz augšu